Outlander

Outlander

Позашляховик, який викликає впевненість з першого погляду.
від 1 067 000 грн *
Outlander
Екстер’єр
ДОВЕРШЕНІСТЬ СТИЛЮ
Екстер’єр

 

Хромована радіаторна решітка у стилі Dynamic Shields, оновлений дизайн бампера, світлодіодні передні та задні фари, рішучі динамічні лінії кузова та новий дизайн колісних дисків. Відчуйте досконалість Outlander у деталях.​

Інтер’єр
ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ ТА ЛАКОНІЧНІСТЬ
Інтер’єр

 

Відчуйте комфорт найвищого рівня завдяки функціональному інтер'єру Outlander. Незалежно від того, 5 або 7 місць у салоні, кожному мандрівникові дістанеться вдосталь простору, щоб розслабитися та отримати задоволення від поїздки. Водієві та передньому пасажирові сподобаються нові сидіння з поперековою підтримкою. Починаючи з комплектації Intense, встановлено сидіння водія з електрорегулюванням у 8-ми напрямках. На задніх сидіннях покращена бокова підтримка, стала м’якішою оббивка спинки та для більшого комфорту було змінено жорсткість подушки. ​​​

 

Все під рукою
КНОПКИ КЕРУВАННЯ НА КЕРМІ
Все під рукою

 

Керуйте важливими функціями та змінюйте їхні налаштування, не забираючи рук з керма. Ви можете встановити швидкість круїз-контролю, налаштувати звук і телефонувати близьким за допомогою Bluetooth (R). Досить натиснути великим пальцем потрібну кнопку на кермі.

​​​​​​​

 

Вміститься все
БАГАЖНИК
Вміститься все

 

Уявіть, що б ви поклали у багажник розміром у 591 л? А 1754 л? Outlander розмістить з комфортом не тільки ваших пасажирів, а й речі кожного з них. Потрібно перевезти габаритний вантаж? Не проблема. Досить скласти сидіння другого ряду. 

​​​​​​​

Максимум зручності
ЕЛЕКТРОПРИВОД ДВЕРЦЯТ БАГАЖНИКА
Максимум зручності

 

Двері багажного відділення можуть відкриватися та закриватися автоматично за допомогою електроприводу та управляються клавішею центральної консолі, кнопкою на дармовисі та кнопкою на дверях багажного відсіку.​​​​

 

Корисна тепла опція
ПІДІГРІВ ЛОБОВОГО СКЛА
Корисна тепла опція

 

Підігрів лобового скла дозволить швидко очистити його від льоду чи конденсату. Це забезпечує відмінну оглядовість через лобове скло швидше, ніж при використанні звичного обігріву салону чи режиму обдуву вітрового скла. ​​​

Краща видимість на дорогах
LED-ФАРИ
Краща видимість на дорогах

 

Крім стильного зовнішнього вигляду, у нових фарах ще й яскраве світлодіодне освітлення. Передні фари відмінно висвітлюють дорогу, не сліплять при цьому водіїв на зустрічній смузі, завдяки наявності автокоректора положення фар. Протитуманні LED-фари підсвічують дорожнє покриття попереду автомобіля яскравим білим світлом.​​

Відчиняйте автомобіль натисканням однієї кнопки
СИСТЕМА БЕЗКЛЮЧОВОГО ДОСТУПУ
Відчиняйте автомобіль натисканням однієї кнопки

 

Датчики в автомобілі самостійно визначають, коли ключ знаходиться поблизу — будь то кишеня або сумка. Тому все, що вам потрібно зробити, це натиснути кнопку на ручці передніх дверей із зовнішнього боку, щоб відкрити їх. Запустити або зупинити двигун можна також без ключа: просто натисніть кнопку Start/Stop у салоні.

​​​​​​​

Будьте у фокусі
ДАТЧИКИ ДОЩУ
Будьте у фокусі

 

Датчик дощу автоматично вмикає склоочисники («двірники»), коли розпізнає вологу (краплі дощу, бризки води) на лобовому склі. Датчик автоматично налаштовує частоту роботи склоочисників залежно від інтенсивності опадів. Отже, тепер ви не турбуєтесь про видимість на дорозі, а можете повною мірою сфокусуватися на керуванні.

​​​​​​​

Електропривод та підігрів
ЗОВНІШНІ ДЗЕРКАЛА
Електропривод та підігрів

 

Outlander автоматично розкриває та згортає дзеркала залежно від того, відчиняєте або зачиняєте ви автомобіль. А в зимові місяці функція підігріву дзеркал стане однією з улюблених — поверхня нагрівається, позбавляючись від нашарування льоду та снігу. Приємним доповненням стануть дзеркала під колір кузова Outlander.


​​​​​

 

Додайте сонця й світла
Ще більше світла у салоні
Додайте сонця й світла

 

Скляний люк оснащено електроприводом з функцією запобігання затисканню та сонцезахисною шторкою. Це дозволяє додати світла та свіжого повітря, або закрити люк й шторку для збереження тепла. 

​​​​​​​

 

Ваш власний клімат
ДВОЗОННИЙ КЛІМАТ-КОНТРОЛЬ
Ваш власний клімат

 

Завдяки двозонному клімат-контролю кожен може насолоджуватися власним кліматом у салоні. Зручне розташування елементів управління системою спрощує налаштування температури та повітряного потоку без втрати контролю над дорожньою ситуацією.


​​​​​​​

 

Новий стиль
БЕЖЕВИЙ САЛОН
Новий стиль

 

Надайте щоденним діловим подорожам ноти комфорту преміум-класу. Бежева обшивка салону надає внутрішньому простору тепла та затишку. Оздоблення бежевою шкірою доступне у комплектації Ultimate 2,4 л 4WD.

​​​​​​​

 

Дізнатися більше про Outlander* Мається на увазі мінімальна спеціальна рекомендована роздрібна ціна, вкл. ПДВ 20%, на вказану модель автомобілів ТМ «Mitsubishi» у базовій (мінімальній) комплектації.

** Мається на увазі орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу на вказану модель автомобілів ТМ «Mitsubishi» у базовій (мінімальній) комплектації (надалі - Автомобіль), у разі придбання цього Автомобіля в кредит за однією зі спеціальних кредитних програм для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків-партнерів Дистриб’ютора, яка автоматично обирається за вказаними нижче параметрами як найоптимальніша для клієнта серед усіх спеціальних кредитних програм для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків-партнерів Дистриб’ютора, розміщених на цьому веб-сайті у розділі «Кредит» (надалі – Кредитні програми).

Вказаний платіж (розмір платежу) попередньо та орієнтовно розраховується, виходячи з таких параметрів, як:

(1)  рекомендована роздрібна ціна або спеціальна рекомендована роздрібна ціна, вкл. ПДВ 20%, на Автомобіль;

(2) параметри, які автоматично (за допомогою програми) обираються серед умов Кредитних програм, а саме:

(і) максимально можливий початковий внесок (аванс) у % від вартості Автомобіля (найвищий показник серед умов Кредитних програм);

(іі) максимально можливий строк кредитування (найвищий показник серед умов Кредитних програм);

(ііі) процентна ставка, яка пропонується відповідним Банком-партнером, у % - залежно від параметрів (і) та (іі) вище (не береться до уваги орієнтовна реальна річна процентна ставка);

(iv) комісії відповідного Банка-партнера (одноразова комісія за видачу кредиту, за відкриття рахунку, за перерахування коштів),

(v) стандартна схема погашення.

За результатами вищезазначеного розрахунку, який здійснюється автоматично за допомогою програми та базується виключно на наданій Банками-партнерами інформації щодо спеціальних умов кредитування на автомобілі ТМ «Mitsubishi», відображається найоптимальніша для кінцевого споживача пропозиція серед Кредитних програм.

Вищезазначений розрахунок не включає: витрат на страхування (зокрема, КАСКО та інших видів страхування), інші супутні, пов’язані з наданням кредиту, витрати (нап., послуги нотаріуса, СМС-довідку), які визначаються конкретним Банком-партнером при наданні кредиту.

Цей розрахунок носить умовний характер, не є публічною офертою, наведений для зручності клієнтів Mitsubishi виключно для їхнього ознайомлення зі спеціальними умовами кредитування від Банків-партнерів Дистриб’ютора та їх порівняння, та має на меті поінформувати клієнтів і скласти їхнє загальне уявлення про орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу на Автомобіль у разі придбання цього Автомобіля в кредит в одного з Банків-партнерів Дистриб’ютора.

Не є рекламою відповідної Кредитної програми чи відповідного Банка - партнера Дистриб’ютора. Дистриб’ютор не несе відповідальності за умови кредитних продуктів Банків-партнерів та супутніх страхових послуг.

Детальна інформація щодо умов кредитування, детального розрахунку кредиту (включаючи загальну вартість кредиту, загальні витрати за кредитом, реальну річну процентну ставку тощо) надається консультантами Банків - партнерів Дистриб’ютора, для цього Ви можете подати через обраного офіційного Дилера відповідний запит на отримання консультації щодо спеціальних умов кредитування, заповнивши форму запиту.

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital