Pajero Sport

Pajero Sport

Сильні скульптурні лінії, матеріали високої якості
і дизайн, продуманий до дрібниць.
Pajero Sport
Екстер’єр
ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ НАСАМПЕРЕД
Екстер’єр

​​​​​​​Потужна скульптурна зовнішність заявляє про силу позашляховика з його міцною рамною конструкцією та відмінними позашляховими можливостями. LED-фари розташовані так, щоб оптимально освітити дорогу в темний час доби. Задня частина автомобіля з новим бампером і оптикою візуально розширює автомобіль, підкреслюючи стабільність його траєкторії при проходженні поворотів. А бічні підніжки тепер розташовані вище, щоб поліпшити характеристики прохідності по бездоріжжю.

 

КОМФОРТ
Дверцята багажного відсіку з електроприводом та сенсорним відкриванням
КОМФОРТ

 

Відкривайте та закривайте дверцята багажника без натискання жодних клавіш, лише провівши ногою під заднім бампером — завдяки сенсору безконтактного керування. Також дверцята багажного відсіку можна автоматично закрити та заблокувати за допомогою окремої кнопки «Lock». Бажаєте встановити комфортну висоту відкривання дверцят? Виберіть бажану висоту підіймання та зафіксуйте її довгим натисканням на кнопку керування відкриттям багажника.​​​​​​​

 

КОМФОРТ БІЗНЕС-КЛАСУ
Інтер’єр

 

Комфортні шкіряні сидіння з електроприводом створюють відчуття преміального салону. А наявність таких важливих деталей, як ніші та полички, USB-роз'єми, розетка на 220 Вт, підсклянники для другого ряду сидінь говорять про маленькі нотки комфорту для кожного.

 

Інтер’єр
ПЕРЕДНІ LED-ФАРИ
Перемикайтеся на LED!
ПЕРЕДНІ LED-ФАРИ

​​​​​​​Для фар переднього і дальнього світла, підсвічування поворотів, денних ходових вогнів і протитуманних фар використовуються світлодіодні лампи — для поліпшення освітленості на дорогах, а також економії електроенергії та збільшення терміну експлуатації. Комбінований блок з покажчиком повороту і протитуманним ліхтарем розташовані в окремих нішах по кутах бампера: для оптимального освітлення дороги та захисту від пошкоджень. Якщо будете долати брід на затоплених дорогах, можете не хвилюватися за протитуманні фари — вони знаходяться на оптимальній висоті з урахуванням допустимої глибини броду.

 

Виразні та помітні
ВЕРТИКАЛЬНІ ЗАДНІ ФАРИ
Виразні та помітні


Видимість задніх ліхтарів поліпшена завдяки використанню світлодіодів. Крім стоп-сигналу, світлодіоди використовуються і для ліхтарів заднього ходу, що робить їх більш помітними для учасників дорожнього руху, а також збільшує терміни експлуатації та енергоефективність. 

​​​​​​​

 

На спорті
ЛЕГКОСПЛАВНІ КОЛІСНІ ДИСКИ
На спорті

 

​​​​​​​Pajero Sport отримав 18-дюймові легкосплавні колісні диски з подвійним 6-спицевим дизайном. Сріблясто-металеве забарвлення, прямі лінії та гострі кути колісних дисків підкреслюють міцність і спортивність позашляховика. А особливі двокольорові колісні диски з діамантовим шліфуванням надають автомобілю більш розкішного та масивного вигляду.

 

Лаконічний та стильний
АНТЕНА В СТИЛІ “ПЛАВНИК АКУЛИ”
Лаконічний та стильний

 

Позашляховик Pajero Sport отримав антену у вигляді «плавника акули», що пофарбована під колір кузова. А у випадку замовлення задніх підйомних дверей з електроприводом ви отримуєте антену, вмонтовану в скло.

​​​​​​​

 

Вся інформація перед очима
НОВИЙ 8" LED-ДИСПЛЕЙ ПАНЕЛІ ПРИЛАДІВ
Вся інформація перед очима

 

8-дюймова кольорова рідкокристалічна панель приладів поєднує в собі спідометр, тахометр та іншу інформацію про автомобіль. На даному дисплеї показується робота різних систем допомоги водієві (ADAS). Вся інформація подається у зручному для сприйняття вигляді: водій може обрати один із трьох варіантів меню, який буде для нього зручнішим.

 

Дізнатися більше про Pajero Sport* Мається на увазі мінімальна спеціальна рекомендована роздрібна ціна, вкл. ПДВ 20%, на вказану модель автомобілів ТМ «Mitsubishi» у базовій (мінімальній) комплектації.

** Мається на увазі орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу на вказану модель автомобілів ТМ «Mitsubishi» у базовій (мінімальній) комплектації (надалі - Автомобіль), у разі придбання цього Автомобіля в кредит за однією зі спеціальних кредитних програм для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків-партнерів Дистриб’ютора, яка автоматично обирається за вказаними нижче параметрами як найоптимальніша для клієнта серед усіх спеціальних кредитних програм для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків-партнерів Дистриб’ютора, розміщених на цьому веб-сайті у розділі «Кредит» (надалі – Кредитні програми).

Вказаний платіж (розмір платежу) попередньо та орієнтовно розраховується, виходячи з таких параметрів, як:

(1)  рекомендована роздрібна ціна або спеціальна рекомендована роздрібна ціна, вкл. ПДВ 20%, на Автомобіль;

(2) параметри, які автоматично (за допомогою програми) обираються серед умов Кредитних програм, а саме:

(і) максимально можливий початковий внесок (аванс) у % від вартості Автомобіля (найвищий показник серед умов Кредитних програм);

(іі) максимально можливий строк кредитування (найвищий показник серед умов Кредитних програм);

(ііі) процентна ставка, яка пропонується відповідним Банком-партнером, у % - залежно від параметрів (і) та (іі) вище (не береться до уваги орієнтовна реальна річна процентна ставка);

(iv) комісії відповідного Банка-партнера (одноразова комісія за видачу кредиту, за відкриття рахунку, за перерахування коштів),

(v) стандартна схема погашення.

За результатами вищезазначеного розрахунку, який здійснюється автоматично за допомогою програми та базується виключно на наданій Банками-партнерами інформації щодо спеціальних умов кредитування на автомобілі ТМ «Mitsubishi», відображається найоптимальніша для кінцевого споживача пропозиція серед Кредитних програм.

Вищезазначений розрахунок не включає: витрат на страхування (зокрема, КАСКО та інших видів страхування), інші супутні, пов’язані з наданням кредиту, витрати (нап., послуги нотаріуса, СМС-довідку), які визначаються конкретним Банком-партнером при наданні кредиту.

Цей розрахунок носить умовний характер, не є публічною офертою, наведений для зручності клієнтів Mitsubishi виключно для їхнього ознайомлення зі спеціальними умовами кредитування від Банків-партнерів Дистриб’ютора та їх порівняння, та має на меті поінформувати клієнтів і скласти їхнє загальне уявлення про орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу на Автомобіль у разі придбання цього Автомобіля в кредит в одного з Банків-партнерів Дистриб’ютора.

Не є рекламою відповідної Кредитної програми чи відповідного Банка - партнера Дистриб’ютора. Дистриб’ютор не несе відповідальності за умови кредитних продуктів Банків-партнерів та супутніх страхових послуг.

Детальна інформація щодо умов кредитування, детального розрахунку кредиту (включаючи загальну вартість кредиту, загальні витрати за кредитом, реальну річну процентну ставку тощо) надається консультантами Банків - партнерів Дистриб’ютора, для цього Ви можете подати через обраного офіційного Дилера відповідний запит на отримання консультації щодо спеціальних умов кредитування, заповнивши форму запиту.

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital