Pajero Sport

Pajero Sport

Двигун демонструє чудову динаміку
і тягові можливості у широкому діапазоні обертів.
Pajero Sport
Двигун
ДИНАМІЧНА ПОТУЖНІСТЬ
Двигун

 

Pajero Sport оснащено 4-циліндровим 2,4-літровим дизельним двигуном з фірмовою системою MIVEC від Mitsubishi, турбокомпресором зі змінною геометрією, що регулює ефективність своєї роботи залежно від обертів і необхідної потужності. Крім того, використовується паливна система високого тиску впорскування пального (до 200 МПа). Максимальна потужність двигуна — 133 кВт за 3500 об/хв. (181 к.с.) з максимальним крутним моментом 430 Нм за 2500 об/хв. Двигун забезпечує виняткову динаміку, гарантує відмінну тягу на низьких обертах і м’яку реакцію на натискання педалі акселератора в максимально широкому діапазоні обертів. ​​​​​​​​​​​​​​

ДЛЯ ДИНАМІКИ РОЗГОНУ ТА ЕКОНОМІЇ ПАЛЬНОГО
8-ступенева АКПП з гідротрансформатором і режимом Sport Mode
ДЛЯ ДИНАМІКИ РОЗГОНУ ТА ЕКОНОМІЇ ПАЛЬНОГО

Pajero Sport представлений з 8-ступеневою автоматичною коробкою перемикання швидкостей (АКПШ). Така трансмісія забезпечує покращення ефективності роботи двигуна та плавне прискорення. Також 8-ступенева АКПШ оснащена системою ручного перемикання швидкостей Sport Mode. Ця функція дозволяє швидко перемикати передачі при спортивному стилі керування під час поїздок по звивистих дорогах, використовувати гальмування двигуном на спуску або швидше прискорюватися при виконанні обгонів.

 

ДЛЯ ПОВНОГО КОНТРОЛЮ
6-ступенева механічна коробка перемикання швидкостей
ДЛЯ ПОВНОГО КОНТРОЛЮ

 

Для відчуття повного контролю над автомобілем обирайте 6-ступеневу механічну коробку передач з широким діапазоном передавальних чисел і максимально ефективним зчепленням.​​​​​​​

 

Підкермові пелюстки АКПШ
СПОРТИВНИЙ РЕЖИМ
Підкермові пелюстки АКПШ

Спортивні пелюстки під кермом дозволяють водію швидко перемикати передачі (швидкості) в ручному режимі за своїм бажанням, при цьому залишаючи обидві руки на кермі.

 

Дізнатися більше про Pajero Sport* Мається на увазі мінімальна спеціальна рекомендована роздрібна ціна, вкл. ПДВ 20%, на вказану модель автомобілів ТМ «Mitsubishi» у базовій (мінімальній) комплектації.

** Мається на увазі орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу на вказану модель автомобілів ТМ «Mitsubishi» у базовій (мінімальній) комплектації (надалі - Автомобіль), у разі придбання цього Автомобіля в кредит за однією зі спеціальних кредитних програм для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків-партнерів Дистриб’ютора, яка автоматично обирається за вказаними нижче параметрами як найоптимальніша для клієнта серед усіх спеціальних кредитних програм для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків-партнерів Дистриб’ютора, розміщених на цьому веб-сайті у розділі «Кредит» (надалі – Кредитні програми).

Вказаний платіж (розмір платежу) попередньо та орієнтовно розраховується, виходячи з таких параметрів, як:

(1)  рекомендована роздрібна ціна або спеціальна рекомендована роздрібна ціна, вкл. ПДВ 20%, на Автомобіль;

(2) параметри, які автоматично (за допомогою програми) обираються серед умов Кредитних програм, а саме:

(і) максимально можливий початковий внесок (аванс) у % від вартості Автомобіля (найвищий показник серед умов Кредитних програм);

(іі) максимально можливий строк кредитування (найвищий показник серед умов Кредитних програм);

(ііі) процентна ставка, яка пропонується відповідним Банком-партнером, у % - залежно від параметрів (і) та (іі) вище (не береться до уваги орієнтовна реальна річна процентна ставка);

(iv) комісії відповідного Банка-партнера (одноразова комісія за видачу кредиту, за відкриття рахунку, за перерахування коштів),

(v) стандартна схема погашення.

За результатами вищезазначеного розрахунку, який здійснюється автоматично за допомогою програми та базується виключно на наданій Банками-партнерами інформації щодо спеціальних умов кредитування на автомобілі ТМ «Mitsubishi», відображається найоптимальніша для кінцевого споживача пропозиція серед Кредитних програм.

Вищезазначений розрахунок не включає: витрат на страхування (зокрема, КАСКО та інших видів страхування), інші супутні, пов’язані з наданням кредиту, витрати (нап., послуги нотаріуса, СМС-довідку), які визначаються конкретним Банком-партнером при наданні кредиту.

Цей розрахунок носить умовний характер, не є публічною офертою, наведений для зручності клієнтів Mitsubishi виключно для їхнього ознайомлення зі спеціальними умовами кредитування від Банків-партнерів Дистриб’ютора та їх порівняння, та має на меті поінформувати клієнтів і скласти їхнє загальне уявлення про орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу на Автомобіль у разі придбання цього Автомобіля в кредит в одного з Банків-партнерів Дистриб’ютора.

Не є рекламою відповідної Кредитної програми чи відповідного Банка - партнера Дистриб’ютора. Дистриб’ютор не несе відповідальності за умови кредитних продуктів Банків-партнерів та супутніх страхових послуг.

Детальна інформація щодо умов кредитування, детального розрахунку кредиту (включаючи загальну вартість кредиту, загальні витрати за кредитом, реальну річну процентну ставку тощо) надається консультантами Банків - партнерів Дистриб’ютора, для цього Ви можете подати через обраного офіційного Дилера відповідний запит на отримання консультації щодо спеціальних умов кредитування, заповнивши форму запиту.

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital